Diskusijų klubas „Status Quo?“

Nuo 2013 m. pradžios gyvuojančiame diskusijų klube renkamės kartą per mėnesį ir diskutuojame aktualiausiomis temomis. Ankstesnėse diskusijose nagrinėjome pačias įvairiausias temas: sąmokslo teorijas, informacinį karą, terorizmą, euro įvedimą ir t.t.

Kiekvieną kartą yra kviečiami vis kiti prelegentai. Klube jau lankėsi buvusi finansų ministrė, išrinkta Seimo narė I. Šimonytė, finansų analitikas G. Nausėda, buvęs FNTT vadovas, generolas V. Gailius, buvęs Prezidento patarėjas, politologas dr. L. Bielinis, MRU profesorius, publicistas prof. J. Žilinskas, portalo „Lrytas.lt“ aktualijų skyriaus redaktorius D. Pancerovas, žurnalistai V. Pugačiauskas ir V. Savukynas, profesorius, islamo tyrinėtojas E. Račius, prezidentės patarėja J. Neliupšienė, Tarptautinės įvaizdžio konsultantų asociacijos narė A. Jasilionytė, politologas dr. A. Lukošaitis, žurnalistas ir diplomatas A. Matonis, diplomatas V. Ušackas, aktorė ir visuomenininkė N. Oželytė bei daugelis kitų politikų, mokslininkų, visuomenininkų. Klube taip pat lankėsi iš Ukrainos atvykęs J. Dykij, buvęs bataliono „Aidar“ kuopos vadas ir 1991 m. Sausio 13-osios dalyvis, JAV kongresmenas J. Szimkus ir kt.

Klubas kiekvieną kartą surenka po 30-60 dalyvių. Diskusijose jau dalyvavo apie 1000 žmonių. Ketvirtadalis dalyvių būna studentai, o kiti – pačių įvairiausių profesijų žmonės, mokslininkai, žurnalistai.
 
Daugiau informacijos apie diskusijų klubą rasite „Facebook“ paskyroje 
https://www.facebook.com/KlubasStatusQuo?ref=hl.  

Organizuotų diskusijų temos: