Parlamentinės grupės ,,Už istorinę atmintį ir teisingumą“ nariai buvo patikinti, kad po 2 mėn. Valdovų rūmai plačiai atvers duris tiek lankytojams tiek Europos Sąjungos renginiams.

Seimo parlamentinė grupė ,, Už istorinę atmintį ir teisingumą“ surengė išvažiuojamąjį posėdį Nacionalinio muziejaus LDK valdovų rūmuose. Seimo nariai buvo supažindinti su Valdovų rūmų rekonstrukcijos eiga , kultūrine edukacine veikla taip pat su muziejaus  pasirengimu Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai laikotarpiu  rengti kultūrinius- reprezentacinius renginius.

Parlamentinės grupės ,,Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininkas Arvydas Anušauskas teigia: ,, jeigu ir buvo kokių nors klausimų dėl Valdovų rūmų rekonstrukcijos- juos reikėjo kelti prieš 13 m..  Šiuo metu , manau, Valdovų rūmai turi duoti pridėtinę kultūrinę vertę. Mus patikino, kad šie rūmai surengs daugiau nei 40 kultūrinių reprezentacinių renginių Lietuvos pirmininkavimo Europos sąjungai laikotarpiu. Manau, kad Europos Sąjungos šalių  piliečiai turės unikalią galimybę susipažinti su Lietuvos istorija ir Vilniaus pilių kompleksu“.

Posėdyje dalyvavo grupės nariai : A. Anušauskas, A. Ažubalis, V. Juozapaitis bei M. Zasčiurinskas.

 

Atgal