NSGK pirmininkas A.Anušauskas kreipsis į žemės ūkio ministrą dėl Vilniaus rajono žemėtvarkininkų darbo

2011 lapkricio 5 d.
 
Respublika.lt
 
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas, penktadienį apsilankęs Vilniaus rajono žemėtvarkos skyriuje, ketina prašyti žemės ūkio ministro atkreipti dėmesį į jo darbuotojų didelį darbo krūvį.
 
"Nepaisant galimybes viršijančio žemėtvarkos skyriaus darbuotojų darbo, jiems yra nenumatytas didesnis darbo atlyginimas, motyvavimas už darbo rezultatus, daugumai skyriaus specialistų dirbant maksimaliais darbo krūviais, tenka konstatuoti, kad nėra deramo Nacionalinės žemės tarnybos dėmesio ir motyvuojant darbuotojus, ir aprūpinant tinkama darbui kompiuterine bei kita įranga. Dėl tokių aplinkybių, apie kurias Vilniaus rajono žemėtvarkos skyriaus vadovas ne kartą informavo Nacionalinės žemės tarnybos vadovybę, aš taip pat kreipsiuos į žemės ūkio ministrą", - sako A. Anušauskas.
 
Jo nuomone, siekiant užtikrinti tinkamą žemės nuosavybės teisių atkūrimą ir tinkamai vykdyti kitas funkcijas, skyriui turi būti skirtas deramas dėmesys ir resursai.
 
Vilniaus rajono žemėtvarkos darbas yra labai svarbus tūkstančiams piliečių, kurie laukia nuosavybės teisių atkūrimo, kadastrinių matavimų bylų ir kitų svarbių su žemės nuosavybe susijusių dokumentų.

AtgalKomentarai:

Kolkas komentarų nėra parašyta.

Rašyti komentarą:

Jūsų vardas:

Apsaugos kodas: 8 plius 8 yra lygu