A. Anušauskas prašys STT atlikti antikorupcinį kai kurių Druskininkų savivaldybės veiklų vertinimą

Vilnius, balandžio 4 d. (ELTA). Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas ketina kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) dėl kai kurių Druskininkų savivaldybės veiklų antikorupcinio vertinimo.
                      Tai jis sakė Seime ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje "Teisinis nihilizmas ir demokratijos saulėlydis Druskininkuose".
                      A. Anušausko teigimu, galimu neteisėtu lėšų naudojimu Druskininkų savivaldybėje, viešaisiais pirkimais, galimu dokumentų klastojimu ketina pasidomėti ir Seimo Antikorupcijos komisija. Jo nuomone, Druskininkų savivaldybės santykiai su vietos verslu, su vietos žiniasklaida "tai jau ne tarnavimas bendruomenės interesams, tai jau visai kitų interesų atstovavimas".
                      Spaudos konferencijoje dalyvavę savaitraščio "Druskonis" redaktorius Eugenijus Rutkauskas, savaitraščio "Druskininkų naujienos" redaktorius Romas Sadauskas skundėsi dėl šių leidinių diskriminavimo. Beje, dėl to jie jau kreipėsi į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją.
                      Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, kalbėdamas apie, jo nuomone, savivaldybės proteguojamą nemokamai platinamą leidinį "Mano Druskininkai" perspėjo, kad "dar metai, jeigu niekas nepasikeis, ir žurnalistikos Druskininkuose neliks".
                      Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys, buvęs kandidatas Lazdijų-Druskininkų rinkimų apygardoje teisininkas Vaidas Šalaševičius irgi sakė matąs grėsmę, kad Druskininkuose neliks laisvo žodžio.
                      Opozicijai atstovaujantys Druskininkų savivaldybės tarybos nariai Karolis Kaklys (Liberalų ir centro sąjunga) ir Donatas Mizaras (Tvarkos ir teisingumo partija) skundėsi, kad Druskininkuose visais būdais bandoma užčiaupti opoziciją.
                      "Opozicija Druskininkuose egzistuoja labai sudėtingomis sąlygomis. Kita nuomonė Druskininkuose nepageidaujama", - sakė jie.
                      Tuo tarpu Druskininkų savivaldybės nuomone, jau pats spaudos konferencijos pavadinimas žeidžia Druskininkų gyventojų orumą, kurie demokratiniu būdu išsirinko sau valdžią.
                      "Nepaisant to, Druskininkų savivaldybė patikina, kad visuomenė gaus pilną ir visavertę informaciją apie minėtoje spaudos konferencijoje gvildenamus klausimus", - sakoma Druskininkų savivaldybės išplatintame pranešime.  
 
Iš ELTA ir BNS naujienų

AtgalKomentarai:

Kolkas komentarų nėra parašyta.

Rašyti komentarą:

Jūsų vardas:

Apsaugos kodas: 4 plius 8 yra lygu