A. Anušauskas reikalauja vidaus reikalų ministro pasiaiškinimo

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos, Antikorupcijos komisijos narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą Dailį Alfonsą Barakauską, prašydamas paaiškinti, kokių veiksmų žada imtis Vidaus reikalų ministerija dėl birželio 28 d. lrytas.lt publikuotame Arvydo Lekavičiaus straipsnyje „Nelegalaus seklio tinkle spurdėjo ir generolas“ paskelbtos informacijos apie dabartinį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovą Kęstutį Jucevičių.

„Paskelbta informacija gali pakenkti FNTT reputacijai visuomenėje ir tarnybos darbui kovojant su šešėline ekonomika ir neteisėtu praturtėjimu. Taigi, ar žadama atlikti tarnybinį tyrimą dėl paskelbtų faktų (dėl buvusio FNTT Vilniaus skyriaus viršininko pavaduotojo, koncerno „MG Baltic“ vindikacijos direktoriaus Nerijaus Zulono tariamo tarpininkavimo K.Jucevičiui nutraukiant ar kitaip darant įtaką pradėtoms byloms), nes straipsnyje teigiama, kad „artimiausiu metu planuojama pradėti ikiteisminį tyrimą FNTT direktoriaus K.Jucevičiaus ir jo pavaduotojo Š.Rameikio atžvilgiu dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir kyšio reikalavimo“, – teiraujasi Seimo narys.

Jeigu šie faktai netiesa ir yra klaidinantys visuomenę, A.Anušauskas prašo atsakyti, kokių veiksmų Vidaus reikalų ministerija planuoja imtis juos tikrindama ar paneigdama, nes, Seimo nario teigimu, nuo to priklauso ir visuomenės pasitikėjimas FNTT institucija.

© 2020 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.