Kviečiame į knygos "Lithuania in 1940–1991: the History of Occupied Lithuania" pristatymą!

Mieli bendraminčiai,

maloniai kviečiame 2015 m. gruodžio 16 d., trečiadienį, 16 val. į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro naujo leidinio “Lithuania in 1940–1991: the History of Occupied Lithuania” pristatymą, kuris vyks Seimo Europos informacijos biure (Seimo III rūmai).

Renginio metu autoriai pristatys į anglų kalbą išverstą knygą „Lietuva 1940 – 1990: okupuotos Lietuvos istorija", diskutuos ir atsakys į svečių klausimus. Į pristatymą kviečiami knygos autoriai, leidėjai, vertėjai, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro atstovai, Seimo parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ nariai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Kolektyvinėje monografijoje apibendrinami Lietuvos naujausiųjų laikų istorijos tyrimai, apimantys penkiasdešimt metų trukusį okupuotos ir aneksuotos Lietuvos valdymą. Atskleidžiami reikšmingiausi politiniai įvykiai, lietuvių išeivijos vaidmuo siekiant nepriklausomybės, supažindinama su kultūriniu gyvenimu, Bažnyčios, Lietuvos diplomatinės tarnybos veikla.

 Maloniai kviečiame dalyvauti!

Kvietimas

Išsamiau apie renginį: Seimo nario Arvydo Anušausko padėjėja Goda Pilibaitytė, tel. 852396878, el. p. goda.pilibaityte@lrs.lt

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.