Oficialiai atidaryta nauja interneto svetainė www.istorineatmintis.lt

 

Šiandien, vasario 17 dieną, parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininkas Arvydas Anušauskas kartu su Sovietinės okupacijos tyrimo asociacijos (SOTA) atstove, buvusia „Misija Sibiras“ dalyve Lina Vasiliauskiene pristatė naują interneto svetainę www.istorineatmintis.lt, skirtą istorinės informacijos sklaidai.

Pristatyme, kuris vyko Seimo Spaudos konferencijų salėje, taip pat dalyvavo tinklalapį rengę asmenys, straipsnių autoriai bei kiti suinteresuoti asmenys. Dalyviams buvo įdomu sužinoti, kokie yra rašančiųjų profesionalumo lygio ir šaltinių autentiškumo reikalavimai, kaip kilo idėja, sukurti interneto svetainę.

Seimo narys pasakojo, kad tokia idėja kilo 2013 metais, kai buvo įsteigta SOTA, vienijanti mokslininkus bei istorijos mylėtojus. „Nuspręsta, kad tai gali būti vienas iš būdų populiarinti istorinius straipsnius, ieškoti naujų autorių, kurių rašinių moksliniai žurnalai dar nespausdina. Tai tik pradžia, svetainė bus nuolat pildoma ir atnaujinama“, – teigė A. Anušauskas.

Kadangi tinklalapio turinio plėtra priklauso nuo kiekvieno mūsų indėlio, bendradarbiauti kviečiami ne tik istorikai, bet ir visi norintys pasidalinti savo naujausiais atradimais, asmeninėmis istorinėmis fotografijomis su aprašymais, straipsniais, kuriuose būtų derinamas akademinis ir publicistinis stilius, naudojama įvairi autentiška medžiaga, į istorijos įvykius žvelgiama iš savitos, unikalios perspektyvos. Daugiau informacijos apie projektą:

 

Konferencija

Akimirkos iš spaudos konferencijos. Daugiau nuotraukų rasite fotogalerijoje.

 

2016-02-17

© 2020 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.