Parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“ susitiko su Futbolo federacijos vadovais

Gruodžio 8 d. parlamentinės grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ nariai pirmą kartą susitiko su LFF prezidentu Edvinu Eimontu ir LFF generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku. Federacijos prezidentas E.Eimontas apibūdino problemas, kurios kyla dėl futbolui skirtos infrastruktūros, dėl nepakankamos partnerystės su  savivaldybėmis ir švietimo sistemos vadovais, dėl pasirašytos Konvencijos prieš manipuliacijas sporto varžybomis nepakankamo įgyvendinimo. Parlamentinės grupės pirmininko pavaduotojas Arvydas Anušauskas parlamentinės grupės narius ir futbolo federacijos vadovus  supažindino su VšĮ futbolo mokykla "Ataka" ir Labdaros ir paramos fondo "Padėk gatvės vaikams" gautu laišku apie įgyvendinamą projektą, kuriame mokomi žaisti futbolą vaikai iš socialinės rizikos ir nepasiturinčių šeimų, iš globos namų.

Seimo nario A.Anušausko teigimu: „Parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“ dabar sau išsikėlė keletą tikslų: pirmiausia susitikti su Kūno kultūros ir sporto departamento bei Švietimo ir mokslo ministerijos atsakingais pareigūnais ir išsiaiškinti, kaip būtų galima efektyviau panaudoti futbolo populiarinimui ir vaikų įtraukimui per neformalaus vaikų švietimo krepšelį. Taip pat, kokie gali būti sukurti įrankiai realizuojant Konvencijos prieš manipuliacijas sporto varžybomis nuostatas“.

Numatyti ir dar vėlesni susitikimai – Seimo narys L. Kasčiūnas organizuos susitikimą su „Žalgirio“ stadiono idėjos rėmėjais. 

 

2016-12-08

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.