Knygų mugėje A. Anušauskas pristatys naujausią savo knygą

Š. m. vasario 25 d.  Vilniaus knygų mugėje vyks dr. Arvydo Anušausko naujausios knygos „Išdavystė. Markulio dienoraščiai“ pristatymas ir diskusija „Rezistencija okupantui – pasirinkimo būtinybė“.

Knygos istorija sukasi apie kontraversišką profesoriaus Juozo Albino Markulio asmenybę, apie rezistentus ir jų išdavikus, herojus ir okupantų agentus, slaptųjų tarnybų ir partizanų operacijas, seniai pamirštas paslaptis ir atradimus naujai surastuose dienoraščiuose. „Ąžuolas“, „Noreika“, „Erelis“, „Petrovas“, „Daktaras Narutavičius“ ir kiti slapyvardžiai lydės pagrindinį šios istorijos veikėją. Jo sukurtas įvaizdis iki šiol audrina vaizduotę. Kas užšifruota Markulio dienoraščiuose, kokios gyvenimo aplinkybės nuslėptos ir kokie asmeniniai bruožai iki šiol buvo nežinomi, kaip kūrė ir vystė atsisakymo nuo bet kokio pasipriešinimo okupantui idėją bei į daugelį kitų klausimų rasite atsakymus šioje knygoje.

Dalyvaus knygos autorius istorikas ir politikas Arvydas Anušauskas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Audronius Ažubalis, žurnalistas Aleksandras Matonis.

Visi norintys pasiklausyti pristatymo, pabendrauti ar įsigyti knygą yra maloniai kviečiami!

Laikas: vasario 25 d., šeštadienis, 17 val.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5.2 salė (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Knygos gamybos procesas: 

https://www.youtube.com/watch?v=9ckrD8f6AkE&feature=player_embedded

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.