Londone bus pristatyta Arvydo Anušausko naujausia knyga

IšdavysdėŠ. m. kovo 3 d. Londone, knygyne „Knygnešys“, vyks dr. Arvydo Anušausko naujausios knygos „Išdavystė. Markulio dienoraščiai“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi. 

Knygos istorija sukasi apie kontraversišką profesoriaus Juozo Albino Markulio asmenybę, apie rezistentus ir jų išdavikus, herojus ir okupantų agentus, slaptųjų tarnybų ir partizanų operacijas, seniai pamirštas paslaptis ir atradimus naujai surastuose dienoraščiuose. „Ąžuolas“, „Noreika“, „Erelis“, „Petrovas“, „Daktaras Narutavičius“ ir kiti slapyvardžiai lydės pagrindinį šios istorijos veikėją. Jo sukurtas įvaizdis iki šiol audrina vaizduotę. Kas užšifruota Markulio dienoraščiuose, kokios gyvenimo aplinkybės nuslėptos ir kokie asmeniniai bruožai iki šiol buvo nežinomi, kaip kūrė ir vystė atsisakymo nuo bet kokio pasipriešinimo okupantui idėją bei į daugelį kitų klausimų rasite atsakymus šioje knygoje.

Taip pat bus pristatyta anglų kalba išleista knyga „Lithuania in 1940–1991: the History of Occupied Lithuania”, kurios autorius ir sudarytojas yra A. Anušauskas.

Visi Londone gyvenantys ar viešintys yra maloniai kviečiami pasiklausyti pristatymo, pabendrauti su knygų autoriumi bei įsigyti knygas! Renginys vyks lietuvių kalba.

Laikas: kovo 3 d., penktadienis, 19 val.

Vieta: knygynas „Knygnešys“, prekybos centras „Lituanica“, 2 aukštas, Beckton Retail Park, Alpine Way, London, E6 6LA.

Bilietai: įėjimas nemokamas.

 

2017-03-02

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.