A. Anušauskas dalyvavo ES saugumo politikos aptarime Briuselyje

Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas balandžio 11 d. Briuselyje, Belgijoje, dalyvavo tarpparlamentiniame susitikime, skirtame Europos Sąjungos saugumo politikos vertinimui.

Susitikimą, kuriame dalyvavo nacionalinių parlamentų, pilietinės visuomenės ir Europos parlamento nariai, organizavo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų (LIBE) komitetas. Dalyviai keitėsi nuomonėmis apie ES saugumo politiką ir aptarė 2015 metais priimtoje Europos saugumo darbotvarkėje nustatytus ES veiksmų prioritetus, nukreiptus į kovą su organizuotu nusikalstamumu, elektroniniais nusikaltimais, terorizmu ir radikalėjimu. Didėjant smurtinio ekstremizmo Europoje grėsmei, daugiausia dėmesio skirta pastarajai temai.

Komandiruotės į Briuselį metu Seimo narys A. Anušauskas taip pat susitiko ir aptarė ES saugumo bei ES ir NATO santykių klausimus su Lietuvos Ambasadoriumi prie NATO Vytautu Leškevičiumi, NATO strateginių komunikacijų centro „Stratcom“ atstove iš Lietuvos. 

2017-05-12

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.