Su nauja knyga – po visą Lietuvą ir ne tik

Pastaruosius keturis mėnesius Seimo narys dr. Arvydas Anušauskas nemažai laiko praleido už sostinės ribų, rengdamas naujausios savo knygos „Išdavystė. Markulio dienoraščiai“ pristatymus.

Knygos pristatymų maratonas prasidėjo Vilniaus knygų mugėje ir tęsėsi kituose Lietuvos miestuose: Kaišiadoryse, Kaune, Rokiškyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Utenoje, Alytuje, Tauragėje, Panevėžyje, Biržuose, Prienuose, Lentvaryje, Žagarėje ir Kėdainiuose. Taip pat aplankyta lietuvių bendruomenė Londone.

A. Anušauskas supažindino skaitytojus su to meto sudėtingumu, stengėsi nupiešti Markulio asmenybės portretą ir atskleisti išdavystės psichologiją. Pristatymai taip pat sudarė Seimo nariui galimybę susitikti su rinkėjais, pabendrauti, aptarti šių dienų realijas.

Iš viso buvo aplankyti 15 miestų ir miestelių, surengta 20 pristatymų bei pabendrauta su daugiau nei 1200 skaitytojų.

„Toliau knyga gyvens jau savarankišką gyvenimą – kol kas išgyveno du tiražus. Atsakydamas kritikams, galiu pasakyti jog praeitis niekur nedingsta, ji mėgsta kartotis. Žinome, kad išdavikai nori tyliai ramiai likti šešėlyje. Ir seniau, ir dabar čia niekas nesikeičia.“ – teigia knygos autorius A. Anušauskas.

Knygos pristatymų akimirkas galite peržiūrėti šio tinklalapio fotogalerijoje.

 

2017 06 22

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.