Lapkričio 16 d. Panevėžyje lankėsi A. Anušauskas, R. Juknevičienė, G. Landsbergis ir R. Morkūnaitė-Mikulėnienė

 

Lapkričio 16 d. Seimo nariai Arvydas Anušauskas ir Rasa Juknevičienė, europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis visą dieną praleido bendraudami su žmonėmis Panevėžio regione.

Konservatorių vizitas prasidėjo 9 val. ryte susitikimu su Panevėžio rajono Šilų bendruomene, kuri aktyviai dalijosi savo pastebėjimais bei idėjomis su partijos nariais.

Vėliau aplankyta norvegiško privataus kapitalo įmonė „Adax“, kurioje apžiūrėtas jos produkcijos (šildymo įrangos) gamybos procesas, bendrauta su gamyklos darbuotojais bei diskutuota su vietos verslo atstovais aktualiais ekonominiais, migracijos ir net švietimo klausimais.

13 val. skelbtą tylos minutę teroro išpuolių Paryžiuje aukoms pagerbti konservatorių grupė paminėjo prie Juozo Miltinio paminklo, kadangi šį garsų režisierių siejo itin glaudūs ryšiai su Prancūzija.

Vienas pagrindinių kelionės į Panevėžį tikslų - pirmasis diskusijų ciklas "Tavo idėja". Panevėžio kolegijos salėje vykęs renginys sulaukė gausaus būrio dalyvių, kurie kartu su A. Anušausku, R. Juknevičiene, G. Landsbergiu, R. Morkūnaite-Mikulėniene ir  „Bernardinai.lt“ vyr. redaktoriumi D. Pusliu diskutavo, ką galime padaryti, kad Lietuvoje gyventume geriau jau dabar, kad kurtume laimingą ateitį ir gyventume stiprioje valstybėje.

Galiausiai Panevėžio ligoninėje su artėjančiu 90-mečiu pasveikintas legenda vadinamas, 1944-1951 metų laikotarpį miškuose praleidęs partizanų būrio vadas Bronius Juospaitis. 1951 metų kovo 14 dieną tragiškų kautynių metu gavęs septynias kulkas, palaikytas mirusiu ir numestas kartu su kitais lavonais Ramygalos aikštėje jis sugebėjo išgyventi ir nusipelnė išskirtinės padėkos už nuopelnus ginant Lietuvos valstybingumą.

koliazas 001

 

Daugiau nuotraukų - šio tinklalapio galerijoje.

© 2021 Arvydas Anušauskas. Visos teisės saugomos.